Basında Biz & Duyurular

Moxo Dikkat Testi Kliniğimizde Uzm. Dr. Veli KURT Gözetiminde Uygulanmaya Başlamıştır.

Kartal Belediyesi ve Kartal Kent Konseyi´nin işbirliği ile ilçe lise öğretmenleri için madde bağımlılığının anlaşılmasına yönelik panel düzenlendi.

Sağlık programlarının deneyimli sunucusu Arzu Kılıç ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya canlı yayında bugün konuk olan çocuk psikiyatrisi uzmanı Dr. Veli Kurt hiperaktivite bozukluğunu anlatıyor.

Milliyet yazarı Metin Uyar “Dikkati neyin dağıttığı tespit edilmeli” başlıklı yazısında Uzm. Dr. Veli Kurt'un görüşlerine yer vermiştir.

Dr. Kurt: Ergenlik, Çocukluktan Yetişkinliğe Geçişin Olduğu Ara Dönemdir

Uzmanlar, anne babaları karnesi zayıf çocuklarına sert tepki göstermemeleri ve başka çocuklarla kıyaslamamaları yönünde uyarıyor

Dr. Veli Kurt, anne ve babaların çocuklarına ilgi göstermesini, onların yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı olduğunu, aksi takdirde ilgisizliğin onların yeteneklerinin körelmesine neden olacağını söyledi.

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Dr. Veli Kurt, çocukların altını ıslatma probleminin altında pek çok sebep olabileceğini söyledi.

Dr. Veli Kurt, okulların kapanması ile beraber ailelerin, çocukların erkekliğe ilk adımı olarak görülen sünnet düğünü düzenlediklerini, bu kapsamda sünnet kavramının ne anlama geldiğinin önceden çocuklara aşılanması gerektiğini söyledi.

Dr. Kurt: Karneyi başarının tek göstergesi olarak görmek yanlış
nevapsikiyatri.com
İletişim Bilgileri
Uphill Towers B Blok Kat: 13 Daire: 75 ATAŞEHİR / İSTANBUL
0 533 094 06 05
0 850 433 03 44
drvelikurt@yandex.com
İletişim Formu
     
 
   
Facebook Sayfamız
© 2020 Neva Psikiyatri & Psikoterapi. Tüm Hakları Saklıdır.Bu sitedeki tüm paylaşımlar bilgilendirme amaçlı olup tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz.
BİZİ TAKİP EDİN !